Založ si blog

Timurove sprostosti

Minule som tu písal o Viktorovi Timurovi. Podľa Wikipédie je to slovenský „filozof“, narodený v roku 1938. Zaujala ma jeho kniha Neznáme dejiny, ktorá je nabitá hlúposťami.

Napríklad v Rusku našli 800 miliónov rokov starý sarkofág v ktorom bola dokonale zachovaná tridsaťročná žena. Tá bola uložená v akejsi tekutine, ktorá sa po otvorení sarkofágu behom niekoľkých minút vyparila. Jeden z nálezcov túto tekutinu ochutnal, potom za zbláznil a zomrel. Ostatní ľudia, ktorí skúmali mŕtvu ženu, neskôr tiež zomreli za podozrivých okolností.

Podobná vec sa vraj našla aj v Iráne. Židia a predstavitelia katolíckej cirkvi skupujú podobné nálezy a potom ich pred ľuďmi taja. Nejaký židovský rabín mal ponúkať 50 miliónov dolárov za prezradenie toho miesta v Iráne, kde našli ten sarkofág s mŕtvym. Keď mu nevyhoveli, Židia sa neskôr vyhrážali že to miesto zbombardujú.

Timura nenávidí Židov. Píše že slúžia silám zla, nežidov pokladajú za menejcenných a chcú ich ovládať. Timura je antikresťan, kresťanstvo je podľa neho len sektou židovskej ideológie a bolo vytvorené aby Židia mohli ovládať nežidov.

Alebo sa tam píše o Extrémofiloch. Extrémofilovia sú rasa inteligentných bytostí, ktoré žijú na Zemi. Žijú tu veľmi dlho, milióny, ba možno miliardy rokov. Extrémofilovia žijú vo vnutri zeme, v blízkosti geotermálnych prameňov a pod polárnym ľadom. Ich existenciu nám taja.

Je to neuveriteľné, že sa nájdu ľudia ktorí takýmto sprostostiam veria.

Rusko má najvyššie percento rodín tvorených pármi rovnakého pohlavia

16.07.2024

Pri počúvaní jednej ruskej youtuberky, som sa dozvedel zaujímavú vec – Rusko má najvyššie percento rodín tvorených pármi rovnakého pohlavia – mamou a starou mamou.

Moje plastikové dobrodružstvá – Focke wulf Fw 190 A-8/R2 v 1/72 od Eduardu

15.07.2024

Focke Wulf Fw 190 a Messerschmidt Bf 109 boli najrozšírenejšie nemecké stíhacie lietadlá Druhej svetovej vojny. Bf 109 mal podobne ako Spitfire tú chybu že mal kolesá hlavného podvozku blízko seba, čo robilo lietadlo nebezpečným pri štarte a pristátí. Kvôli tejto chybe sa na Bf 109 mnoho pilotov zabilo. Dá sa povedať že Fw 190 bolo najlepšie masovo rozšírené nemecké [...]

Osudová žena

12.07.2024

Nemohol uveriť tomu, že sa mu ju podarilo získať. On bol len bezvýznamný básnik, ona vynikajúca hudobníčka. Keď sa pozeral do svojej minulosti, tak pred tým ako ju spoznal, ako keby ani nežil. A po tom čo vstúpila do jeho života, ako keby jeho bytie ožiarili slnečné lúče. Jeho dni sa premenili na bláznivý film, plný bizarných momentov. Jej úžasná osobnosť, jej [...]

Oleksandr Syrskyj, Volodymyr Zelenskyj

Veliteľ ukrajinských vojsk: Viem, že vojnu vyhráme

25.07.2024 11:00

Ukrajinský generál Oleksandr Syrskyj tvrdí, že vie, ako Rusko možno poraziť, aj keď má obrovskú prevahu v počte vojakov i zbraní.

Nemecko Frankfurt letisko protest aktivisti klimatickí

Klimatickí aktivisti narušili prevádzku na najväčšom nemeckom letisku

25.07.2024 09:45

Demonštranti so sebou mali transparenty s nápisom, že ropa zabíja.

Atentátnik Thomas Matthew Crooks

Strelec, ktorý sa pokúsil o atentát na Trumpa, si vyhľadával informácie o atentáte na Kennedyho

25.07.2024 09:07

To je vyhľadávanie, ktoré je významné z hľadiska duševného stavu útočníka, skonštatoval riaditeľ FBI.

Juraj Paškuliak

Som dieťa ktoré zvolalo že cisár je nahý.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 228
Celková čítanosť: 377506x
Priemerná čítanosť článkov: 1656x

Autor blogu