Myslím že ľudia na Slovensku si ani neuvedomujú ako dobre sa majú. Chodia do práce, venujú sa svojim záľubám, cestujú na dovolenky. To že môžu v pokoji a bezpečí žiť, je preto lebo je u nás mier. A mier nie je samozrejmosťou. Dôkazom toho je Ukrajina, ktorá bola zákerne napadnutá Ruskom. Ja obdivujem statočných Ukrajincov ktorí Rusom hrdinsky vzdorujú a závidím im […]
Pokračovanie článku