Založ si blog

Viktor Timura je rusofilný, antisemitský, a antikresťanský spisovateľ

Jeho kniha Neznáme dejiny, je zmesou rusofilných, antisemitských a ufologických hlúpostí.

Obraz o tejto knihe som si utvoril tak, že som si prečítal niektoré jej časti, a počúval som čo mi rozprával človek, ktorý ju má rozčítanú a berie ju veľmi vážne.

Píše sa tam napríklad to, že kolískou svetovej civilizácie je Rusko, lebo etniká ktoré vytvorili najstaršie kultúry pochádzajú z územia Ruska.

Mimozemšťania vraj udržiavali kontakt so starými kultúrami, napríklad faraóni boli mimozemšťania upravení tak aby sa podobali na ľudí.

Autorovi ležia v žalúdku Židia, píše o nich len v zlom, ako o služobníkoch temných síl. O Novom zákone v Biblii píše že bol vytvorený pre nežidovských zástancov síl temna.

Celá kniha je preniknutá naratívom o zlom skazenom západe, ktorý slúži silám temna, a o dobrom Rusku, ktoré sa západ snaží zničiť. Američania sú v kontakte so zlými mimozemšťanmi, Rusi s dobrými, a tak ďalej.

V knihe je množstvo fotografií. Sú tam fake fotografie rôznych rás mimozemšťanov a ich kozmických lodí (aj havarovaných). Pod fotkami je uvedené že sú z Youtube.

Ja ufólógiu pokladám za hlúposť preto, lebo keď som mal okolo pätnásť rokov, tak som na existenciu mimozemšťanov veril, ale časom som prišiel na to, že všetci ľudia ktorí o sebe tvrdili že majú kontakt s mimozemšťanmi, sú podvodníci.

Medzi takýchto podvodníkov radím aj Timuru. Teda buď je to podvodník, ak vie že píše hlúposti, alebo je to blázon (ak verí tomu čo píše).

Ako dlho potrvá Vojna na Ukrajine? Budeme bojovať aj my?

01.03.2024

Očakávať že Vojna na Ukrajine sa čoskoro skončí je veľmi nerealistické. História nám ukazuje príklady dlhotrvajúcich vojen, ako napríklad Tridsaťročná vojna v Nemecku, alebo Storočná vojna medzi Anglickom a Francúzskom. Rusko sankcie poškodili len minimálne, a Rusi sú odhodlaní ďalej bojovať. Aj preto, aj pre iné dôvody Vojna na Ukrajine môže trvať veľmi dlho. [...]

Moje plastikové dobrodružstvá – Arado Ar 96B v 1/72 od Special Hobby

13.02.2024

Môj druhý dokončený model v tomto roku. Arado Ar 96B v 1/72 od Special Hobby. Pár slov o kite: Je to starší shortrun. Nebola to úplne ľahká stavba, ale dalo sa to postaviť. Čo sa mi na ňom páči: Pekný číry diel ktorý dobre pasuje na svoje miesto, resinové diely z ktorých som použil vrtuľový kužeľ a kolesá, lepty, z ktorých som použil prístrojovky a pásy, pekné [...]

Good looking loser

12.02.2024

Good looking loser, alebo dobre vyzerajúci skrachovanec, je typ muža. Väčšinou zarába veľmi málo, často je zadĺžený a požičiava si peniaze. Dokáže však zbaliť každú ženu, lebo dobre vyzerá. Poznal som jedného takého good looking losera, ktorý v ľudovej škole umenia učil deti hrať na gitare, a býval u mamičky. Zbalil každú ženu. Každej však z neho začalo [...]

seniori, penzisti, dôchodci

Švajčiari v referende väčšinovo podporili zavedenie 13. dôchodku

03.03.2024 21:55

Súčasne voliči naopak odmietli predĺženie veku odchodu do dôchodku a jeho následné naviazanie na priemernú dĺžku života.

Mestská polícia vozidlá

Agresívny muž v Bratislave kopal do ľudí, vytiahol aj nôž

03.03.2024 20:14

Polícia prípad vyšetruje.

y Boris Pistorius

Uniknutá nahrávka rozhovoru dôstojníkov je súčasťou ruskej informačnej vojny, povedal Pistorius

03.03.2024 19:35

Na nahrávke dôstojníci diskutujú o teoretickej možnosti použitia rakiet na Ukrajine.

švajčiarsko polícia

Tínedžer v Zürichu pobodal ortodoxného žida

03.03.2024 18:53

Pred útokom údajne došlo k hádke medzi viacerými osobami.

Juraj Paškuliak

Som dieťa ktoré zvolalo že cisár je nahý.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 186
Celková čítanosť: 297757x
Priemerná čítanosť článkov: 1601x

Autor blogu