Založ si blog

Letný tábor

Keď mi rodičia povedali, že ma dajú do letného tábora, tak som ich prosila aby to nerobili, lebo som mala predtuchu že sa mi tam stane niečo zlé. Ale oni trvali na tom, že musím ísť, lebo ja som pre nich bola vždy len bremenom, a oni využívali každú príležitosť keď sa ma mohli zbaviť, čo len na týždeň.

Na začiatku prázdnin ma tam zaviezli. Cesta bola dlhá, lebo to bolo ďaleko. Keď sme prišli na miesto, odovzdali ma vedúcemu a odišli. Ja som mala veľký strach, lebo tam boli všetko samí noví ľudia ktorých som nepoznala.

Prvý deň poobede sme sa hrali rôzne hry, potom večer sme sedeli okolo táboráku. Jeden z učiteľov hral na gitare a my sme si spievali pesničky. Strach ma pomaly opúšťal a ja som začínala mať pocit že to možno nebude až taká hrôza.

Na druhý deň sme išli na túru. Cestou späť som sa kamsi zatúlala a stratila sa. Ocitla som sa sama v lese a nevedela som kam ísť. Vtedy sa tam objavil on. Patril medzi najstaršie deti v tábore, mal o rok viac ako ja. Zjavil sa náhle, ako keby vyrástol zo zeme. Vyzeral odporne, akoby bol pokrytý slizom. Prišiel ku mne a prikázal mi aby som si ľahla na zem. Urobila som čo chcel, lebo som sa ho veľmi bála. Potom mi vyhrnul sukňu, stiahol nohavičky, priľahol ma a začal ma znásilňovať.

Trvalo to asi minútu, prestal ešte pred vyvrcholením. Zapol si nohavice a zmizol. Ja som tam ostala sedieť. Dlho som plakala, potom som ani neviem ako našla cestu naspäť. Rozmýšľala som či niekomu povedať o tom že ma znásilnil, ale nakoniec som sa rozhodla si to nechať pre seba, lebo som sa veľmi hanbila za to čo sa mi stalo.

Na tretí deň sme išli na výlet do neďalekého mesta. Tam sme navštívili niekoľko múzeí, pozreli si divadelné predstavenie a mali sme aj voľno počas ktorého každý mohol ísť kam chcel.

Štvrtý deň sme mali krátky výlet v lese a potom sme v tábore hrali rôzne hry. Mňa hranie hier nebavilo, tak som nečinne sedela obďaleč. Večer tesne pred večierkou som sa rozhodla ísť na záchod. Problém bol že niektoré staršie dievčatá už fajčili a zo záchodu si urobili fajčiareň. Ja som sa nedokázala vymočiť keď tam boli, potrebovala som mať pokoj. Tak som si na to vystriehla vhodný čas. Prišla som tam keď tam neboli, stiahla si nohavice, sadla si na záchod, a… vtom sa tam opäť zjavil on. Prišiel úplne nečujne, ako keby sa vznášal pár centimetrov nad zemou. Uvidela som jeho, akoby slizom pokrytú tvár, jeho pohľad upretý na mňa. Znásilnil ma po druhý krát. Ja som po celý čas bola stuhnutá a nekládla žiaden odpor, lebo som mala strach že keby som sa bránila, tak by mi urobil niečo ešte horšie.

Počas nasledujúcich dní sme boli ešte na kúpalisku, v meste, na hrade. Všetko bola strašná nuda. Bola som nešťastná a uplakaná, nevedela som sa dočkať až to všetko skončí.

Posledný večer v tábore sme mali diskotéku. Ja som stála pri stene a pozerala na ostatných ako tancujú. Keďže v miestnosti bolo horúco a dusno, išla som von nadýchať sa čerstvého vzduchu. Vtedy sa tam zjavil opäť opäť on, schmatol ma, zatiahol medzi kríky a znásilnil po tretí krát.

Ďalší deň si po mňa prišli rodičia a odviezli ma domov. Deň potom som sa v kúpeľni dorezala žiletkou a predávkovala liekmi. Keď som sa prebrala z kómy, dali ma na psychiatriu. Tam som sa naučila fajčiť a z oblbovákov ktorými ma napchávali, som pribrala dvadsať kíl. Už som viac nebola to nevinné bezstarostné dievča, stala sa zo mňa troska.

 

Zvieracia farma – Orwellova majstrovská kritika komunizmu

05.06.2024

Pred nejakým časom som si dal záväzok, že sa budem zdokonaľovať v anglickom jazyku. Začal som počúvať na Youtube rôzne videá, v ktorých znie angličtina a vrátil som sa k čítaniu anglicky písanej beletrie. Posledná kniha, ktorú som prečítal, je Zvieracia farma od George Orwella. Na úvod by som chcel poznamenať, že som bol príjemne prekvapený tým ako dobre a ľahko sa [...]

Keď ho zvádzala žena, sekerkou si odťal prst

28.05.2024

Mám rád klasickú literatúru. Aj ruskú, lebo ruskí spisovatelia patria medzi najlepších. Keď som mal osemnásť rokov, začal som čítať Tolstého. Najprv som prečítal Vojnu a mier, a potom Vzkriesenie, a tieto knihy sa mi veľmi páčili. Tolstoj bol nielen spisovateľ, ale aj filozof, známy pacifistickými názormi. Keby žil v súčasnosti a videl by ako Rusko napadlo Ukrajinu, [...]

Ako som sa vyliečil z rusofílie

23.05.2024

Ako dieťa som nemal rád Rusko, lebo som zažil minulý režim. Narodil som sa v roku 1981, v podstate prvé štyri roky na základnej škole som prežil za minulého režimu a pamätal som si hlúpu komunistickú ideológiu a propagandu. (Ďakujem bohu za to že v roku 1989 došlo k zmene režimu, lebo keby tu zostal ten ktorý tu bol medzi rokmi 1948 až 1989, tak viem že by som ho [...]

izraelskí vojaci izrael

Izraelu sa takmer podarilo rozložiť brigádu Hamasu v Rafahu, povedal šéf armády

24.06.2024 21:10

Podľa svedkov na mieste izraelská armáda pokračuje vo svojej pozemnej ofenzíve vo viacerých častiach Rafahu.

Odra / Ryby /

V rybníku pri českom meste Slaný uhynuli tony rýb

24.06.2024 19:25

Opakované problémy podľa radnice súvisia s nedostatkom kyslíka vo vode.

Stohlová

Progresívci varujú pred rozvratom národných parkov, Kuffu obvinili z presadzovania biznis záujmov

24.06.2024 17:20, aktualizované: 17:38

Podľa Stohlovej je možné, že časť Polonín a Malej Fatry sa zmenia na prírodný park s nižším stupňom ochrany.

Štefánik / Lietadlo /

Piloti si uctili pamiatku M. R. Štefánika letom z Talianska do Bratislavy. Medzi účastníkmi bol aj kozmonaut Ivan Bella

24.06.2024 16:16

Trasa letu kopírovala let, pri ktorom Štefánik tragicky zahynul.

Juraj Paškuliak

Som dieťa ktoré zvolalo že cisár je nahý.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 222
Celková čítanosť: 363793x
Priemerná čítanosť článkov: 1639x

Autor blogu