Založ si blog

Extrémne zlá skúsenosť s Packetou

Keď som pred pár dňami urobil nákup v jednom eshope, zadal som ako spôsob doručenia Packetu. Urobil som to v naivnej viere že prebrať zásielku bude jednoduché, že mi bude stačiť zadať nejaký pin ktorý mi príde v SMS a priložiť kartu k snímaču. Keď prišla zásielka do Z-BOXU v mieste kde bývam, prišiel mi aj mail a vtedy som si uvedomil že budú problémy. Ako zlý vtip mi pripadalo, keď v maili bolo v jednom riadku napísané že všetko čo potrebujem na vyzdvihnutie zásielky je platobná karta, a hneď pod tým bolo že potrebujem mať smartfón s bluetooth a GPS, nainštalovanú aplikáciu Packeta, a rovnaké telefónne číslo ako v objednávke. Písalo sa tam že ešte pred vyzdvihnutím zásielky ju musím zaplatiť cez aplikáciu Packeta. Tak som si teda stiahol tú aplikáciu a pokúsil sa zaplatiť cez ňu. Skoro ma porazilo. Toto platenie bol extrémne zdĺhavý a užívateľsky nepriateľský proces. Stále to odo mňa chcelo nejaké nové údaje, heslá a kódy. Stále mi to písalo že som zadal niečo zle. Keď som si už myslel že sa tá prekliata platba podarila, napísalo mi to že sa nejakú stránku nepodarilo načítať a tam sa to celé zaseklo. Už som ďalej nevládal a rezignoval som. Celá aplikácia Packeta mi pripadá ako sprostý podvod a výsmech. Ako výsmech a zlý vtip mi pripadá aj to že keď som si vygúglil ako prebieha platba cez packetu, tak na ich webe boli napísané iba nekonkrétne bláboly o tom aké je to jednoduché a nebolo tam ani slova o tom ako to naozaj prebieha, aké je to komplikované a užívateľsky nepriateľské. Po tejto zlej skúsenosti viem že Packetu už nikdy nepoužijem. Je to najväčšia hlúposť s akou som sa za posledné roky stretol.

K svojej zlej skúsenosti by som ešte dodal, že aj komunikácia s Packetou je otrasná. Písal som im cez kontaktný formulár, že zásielku nie som schopný prevziať a pýtal som sa ich, či mi ju nemôžu doručiť inak, a ignorovali ma. Volať som im neskúšal, ale ľudia čo to robili písali že namiesto živého operátora tam je len automat, a je to zbytočné.

Rusko má najvyššie percento rodín tvorených pármi rovnakého pohlavia

16.07.2024

Pri počúvaní jednej ruskej youtuberky, som sa dozvedel zaujímavú vec – Rusko má najvyššie percento rodín tvorených pármi rovnakého pohlavia – mamou a starou mamou.

Moje plastikové dobrodružstvá – Focke wulf Fw 190 A-8/R2 v 1/72 od Eduardu

15.07.2024

Focke Wulf Fw 190 a Messerschmidt Bf 109 boli najrozšírenejšie nemecké stíhacie lietadlá Druhej svetovej vojny. Bf 109 mal podobne ako Spitfire tú chybu že mal kolesá hlavného podvozku blízko seba, čo robilo lietadlo nebezpečným pri štarte a pristátí. Kvôli tejto chybe sa na Bf 109 mnoho pilotov zabilo. Dá sa povedať že Fw 190 bolo najlepšie masovo rozšírené nemecké [...]

Osudová žena

12.07.2024

Nemohol uveriť tomu, že sa mu ju podarilo získať. On bol len bezvýznamný básnik, ona vynikajúca hudobníčka. Keď sa pozeral do svojej minulosti, tak pred tým ako ju spoznal, ako keby ani nežil. A po tom čo vstúpila do jeho života, ako keby jeho bytie ožiarili slnečné lúče. Jeho dni sa premenili na bláznivý film, plný bizarných momentov. Jej úžasná osobnosť, jej [...]

dvojitá veža, vysoké tatry, hzs

Vo Vysokých Tatrách zahynul muž z Poľska, tretí za posledný týždeň

20.07.2024 15:30

V najnovšom prípade dostala HZS v piatok popoludní hlásenie o páde Poliaka z Čierneho štítu, kam nevedie značený turistický chodník.

Podhájska, kúpalisko

Na kúpaliskách si treba dávať pozor na 'vreckárov', upozorňuje polícia

20.07.2024 14:57

Nepozornosť návštevníkov kúpalísk využívajú na páchanie trestnej činnosti i takzvaní vreckári.

internet výpadok microsoft letisko

Najhorší výpadok IT systémov v histórii: Kto zaplatí škody, ktoré napáchal?

20.07.2024 14:22

Postihnuté bolo veľké množstvo odvetví, od leteckých spoločností po finančné služby.

Chán Júnis / Hamas / Palestína / Gaza /

V Gaze pri útokoch Izraela za posledný deň zahynulo 37 ľudí, uvádzajú tamojšie úrady

20.07.2024 14:14, aktualizované: 14:26

Počet obetí z radov Palestínčanov sa po deviatich mesiacoch izraelskej vojenskej ofenzívy blíži k 39-tisíc.

Juraj Paškuliak

Som dieťa ktoré zvolalo že cisár je nahý.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 228
Celková čítanosť: 375401x
Priemerná čítanosť článkov: 1646x

Autor blogu