Založ si blog

Marián Kočner má mlsný jazýček

Marián Kočner sa v leopoldovskom väzení pochytil s Mikulášom Černákom. Väzni dostali palacinky, ktoré sa Kočnerovi zdali byť príliš hrubé. Kočner sa palacinky rozhodol vrátiť do kuchyne, kde mal v tom čase služby Černák. Toho sa arogantné správanie dotklo a vyústilo to k hádke odsúdených.

Ja by som k tomu len dodal, že Marián Kočner si asi neuvedomuje, ako dobre sa v slovenskom väzení má. Dostávajú tam také delikátne jedlá ako palacinky. Keby bol v ruskom väzení, tak by sa musel uspokojiť s pšeničnou kašou. Tú podľa Ján Mazáka, hudobného skladateľa ktorého zavreli po tom čo nelegálne vkročil do Ruska, dostávali v ruskej väznici na raňajky, raz na sladko, raz na slano. Jedlo im naberali z kýbľov, ktoré neumývali, takže na nich boli zbytky starého jedla.

Mazák väzbu opisoval tak že na cele bolo šesťdesiat väzňov, záchod bol diera v zemi. Na stenách cely boli zvratky, krv a pavučiny. Na ich cele boli šváby, podľa niektorých väzňov, na niektorých celách boli aj potkany. Na tisícpäťsto väzňov pripadala jedna sprcha, na ktorú mali väzni nárok raz týždenne, ale to sa nedodržovalo. Sprchovať sa tam chodili ľudia s TBC, kvapavkou, AIDS a nikto to neriešil.

Tu je link na článok kde Mazák opisuje svoj pobyt v ruskom kriminále. Po jeho prečítaní možno povedať, že ruskí väzni môžu tým slovenským ich pobyt vo väzbe len závidieť. Ten článok by si mal prečítať aj pán Kočner, ktorý potom možno nebude taký arogantný a nebude sa sťažovať na také malichernosti, ako sú hrubé palacinky.

Ešte mi v súvislosti s Kočnerom prišla na um jedna Ukrajinka, ktorú Rusi zavreli do väzenia na území ovládanom separatistami. Tej do pšeničnej kaše sypali špinu a myšacince a nútili ju to jesť.

Rusko má najvyššie percento rodín tvorených pármi rovnakého pohlavia

16.07.2024

Pri počúvaní jednej ruskej youtuberky, som sa dozvedel zaujímavú vec – Rusko má najvyššie percento rodín tvorených pármi rovnakého pohlavia – mamou a starou mamou.

Moje plastikové dobrodružstvá – Focke wulf Fw 190 A-8/R2 v 1/72 od Eduardu

15.07.2024

Focke Wulf Fw 190 a Messerschmidt Bf 109 boli najrozšírenejšie nemecké stíhacie lietadlá Druhej svetovej vojny. Bf 109 mal podobne ako Spitfire tú chybu že mal kolesá hlavného podvozku blízko seba, čo robilo lietadlo nebezpečným pri štarte a pristátí. Kvôli tejto chybe sa na Bf 109 mnoho pilotov zabilo. Dá sa povedať že Fw 190 bolo najlepšie masovo rozšírené nemecké [...]

Osudová žena

12.07.2024

Nemohol uveriť tomu, že sa mu ju podarilo získať. On bol len bezvýznamný básnik, ona vynikajúca hudobníčka. Keď sa pozeral do svojej minulosti, tak pred tým ako ju spoznal, ako keby ani nežil. A po tom čo vstúpila do jeho života, ako keby jeho bytie ožiarili slnečné lúče. Jeho dni sa premenili na bláznivý film, plný bizarných momentov. Jej úžasná osobnosť, jej [...]

dvojitá veža, vysoké tatry, hzs

Vo Vysokých Tatrách zahynul muž z Poľska, tretí za posledný týždeň

20.07.2024 15:30

V najnovšom prípade dostala HZS v piatok popoludní hlásenie o páde Poliaka z Čierneho štítu, kam nevedie značený turistický chodník.

Podhájska, kúpalisko

Na kúpaliskách si treba dávať pozor na 'vreckárov', upozorňuje polícia

20.07.2024 14:57

Nepozornosť návštevníkov kúpalísk využívajú na páchanie trestnej činnosti i takzvaní vreckári.

internet výpadok microsoft letisko

Najhorší výpadok IT systémov v histórii: Kto zaplatí škody, ktoré napáchal?

20.07.2024 14:22

Postihnuté bolo veľké množstvo odvetví, od leteckých spoločností po finančné služby.

Chán Júnis / Hamas / Palestína / Gaza /

V Gaze pri útokoch Izraela za posledný deň zahynulo 37 ľudí, uvádzajú tamojšie úrady

20.07.2024 14:14, aktualizované: 14:26

Počet obetí z radov Palestínčanov sa po deviatich mesiacoch izraelskej vojenskej ofenzívy blíži k 39-tisíc.

Juraj Paškuliak

Som dieťa ktoré zvolalo že cisár je nahý.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 228
Celková čítanosť: 375392x
Priemerná čítanosť článkov: 1646x

Autor blogu