Založ si blog

Marián Kočner má mlsný jazýček

Marián Kočner sa v leopoldovskom väzení pochytil s Mikulášom Černákom. Väzni dostali palacinky, ktoré sa Kočnerovi zdali byť príliš hrubé. Kočner sa palacinky rozhodol vrátiť do kuchyne, kde mal v tom čase služby Černák. Toho sa arogantné správanie dotklo a vyústilo to k hádke odsúdených.

Ja by som k tomu len dodal, že Marián Kočner si asi neuvedomuje, ako dobre sa v slovenskom väzení má. Dostávajú tam také delikátne jedlá ako palacinky. Keby bol v ruskom väzení, tak by sa musel uspokojiť s pšeničnou kašou. Tú podľa Ján Mazáka, hudobného skladateľa ktorého zavreli po tom čo nelegálne vkročil do Ruska, dostávali v ruskej väznici na raňajky, raz na sladko, raz na slano. Jedlo im naberali z kýbľov, ktoré neumývali, takže na nich boli zbytky starého jedla.

Mazák väzbu opisoval tak že na cele bolo šesťdesiat väzňov, záchod bol diera v zemi. Na stenách cely boli zvratky, krv a pavučiny. Na ich cele boli šváby, podľa niektorých väzňov, na niektorých celách boli aj potkany. Na tisícpäťsto väzňov pripadala jedna sprcha, na ktorú mali väzni nárok raz týždenne, ale to sa nedodržovalo. Sprchovať sa tam chodili ľudia s TBC, kvapavkou, AIDS a nikto to neriešil.

Tu je link na článok kde Mazák opisuje svoj pobyt v ruskom kriminále. Po jeho prečítaní možno povedať, že ruskí väzni môžu tým slovenským ich pobyt vo väzbe len závidieť. Ten článok by si mal prečítať aj pán Kočner, ktorý potom možno nebude taký arogantný a nebude sa sťažovať na také malichernosti, ako sú hrubé palacinky.

Ešte mi v súvislosti s Kočnerom prišla na um jedna Ukrajinka, ktorú Rusi zavreli do väzenia na území ovládanom separatistami. Tej do pšeničnej kaše sypali špinu a myšacince a nútili ju to jesť.

Ako dlho potrvá Vojna na Ukrajine? Budeme bojovať aj my?

01.03.2024

Očakávať že Vojna na Ukrajine sa čoskoro skončí je veľmi nerealistické. História nám ukazuje príklady dlhotrvajúcich vojen, ako napríklad Tridsaťročná vojna v Nemecku, alebo Storočná vojna medzi Anglickom a Francúzskom. Rusko sankcie poškodili len minimálne, a Rusi sú odhodlaní ďalej bojovať. Aj preto, aj pre iné dôvody Vojna na Ukrajine môže trvať veľmi dlho. [...]

Moje plastikové dobrodružstvá – Arado Ar 96B v 1/72 od Special Hobby

13.02.2024

Môj druhý dokončený model v tomto roku. Arado Ar 96B v 1/72 od Special Hobby. Pár slov o kite: Je to starší shortrun. Nebola to úplne ľahká stavba, ale dalo sa to postaviť. Čo sa mi na ňom páči: Pekný číry diel ktorý dobre pasuje na svoje miesto, resinové diely z ktorých som použil vrtuľový kužeľ a kolesá, lepty, z ktorých som použil prístrojovky a pásy, pekné [...]

Good looking loser

12.02.2024

Good looking loser, alebo dobre vyzerajúci skrachovanec, je typ muža. Väčšinou zarába veľmi málo, často je zadĺžený a požičiava si peniaze. Dokáže však zbaliť každú ženu, lebo dobre vyzerá. Poznal som jedného takého good looking losera, ktorý v ľudovej škole umenia učil deti hrať na gitare, a býval u mamičky. Zbalil každú ženu. Každej však z neho začalo [...]

seniori, penzisti, dôchodci

Švajčiari v referende väčšinovo podporili zavedenie 13. dôchodku

03.03.2024 21:55

Súčasne voliči naopak odmietli predĺženie veku odchodu do dôchodku a jeho následné naviazanie na priemernú dĺžku života.

Mestská polícia vozidlá

Agresívny muž v Bratislave kopal do ľudí, vytiahol aj nôž

03.03.2024 20:14

Polícia prípad vyšetruje.

y Boris Pistorius

Uniknutá nahrávka rozhovoru dôstojníkov je súčasťou ruskej informačnej vojny, povedal Pistorius

03.03.2024 19:35

Na nahrávke dôstojníci diskutujú o teoretickej možnosti použitia rakiet na Ukrajine.

švajčiarsko polícia

Tínedžer v Zürichu pobodal ortodoxného žida

03.03.2024 18:53

Pred útokom údajne došlo k hádke medzi viacerými osobami.

Juraj Paškuliak

Som dieťa ktoré zvolalo že cisár je nahý.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 186
Celková čítanosť: 297754x
Priemerná čítanosť článkov: 1601x

Autor blogu