Založ si blog

Falošný Fico

Keď bol Fico v opozícii, tak bol proti posielaniu zbraní na Ukrajinu. Vraj to podľa neho podporuje pokračovanie vojny a zaťahuje Slovensko do konfliktu.

Málokto si dnes spomenie na to že za jeho vlády nominanti Smeru dovolili aby bolo zo Slovenska vyvezené veľké množstvo zbraní do Saudskej Arábie. Tieto zbrane boli Saudom nanič, oni ich posunuli ďalej, radikálom bojujúcim v Sýrii.

Keď novinári vyzvali Fica aby sa vyjadril k tomu ako je možné že Islamský štát a ďalšie teroristické organizácie používajú zbrane vyvezené zo Slovenska, on na to zareagoval veľmi arogantne.

Povedal že zbraň je normálny biznisový produkt, keď nepredáme my, predá niekto iný.

Ak by som mohol urobiť nejaký záver, tak napíšem že Fico hovorí a robí vždy to, čo mu práve prinesie prospech. Keď vládol Smer, tak sa zo Slovenska vyvážali zbrane do Saudskej Arábie. Keď bol Smer v opozícii, tak Fico vyhlasoval že nebude posielať zbrane na Ukrajinu, lebo vedel že to chcú počuť jeho priaznivci.

Teraz, keď Smer bude vládnuť, budú dodávky zbraní na Ukrajinu pravdepodobne pokračovať, a Fico sa z toho že pred voľbami hovoril niečo iné, nejako vyvlečie.

Rusko má najvyššie percento rodín tvorených pármi rovnakého pohlavia

16.07.2024

Pri počúvaní jednej ruskej youtuberky, som sa dozvedel zaujímavú vec – Rusko má najvyššie percento rodín tvorených pármi rovnakého pohlavia – mamou a starou mamou.

Moje plastikové dobrodružstvá – Focke wulf Fw 190 A-8/R2 v 1/72 od Eduardu

15.07.2024

Focke Wulf Fw 190 a Messerschmidt Bf 109 boli najrozšírenejšie nemecké stíhacie lietadlá Druhej svetovej vojny. Bf 109 mal podobne ako Spitfire tú chybu že mal kolesá hlavného podvozku blízko seba, čo robilo lietadlo nebezpečným pri štarte a pristátí. Kvôli tejto chybe sa na Bf 109 mnoho pilotov zabilo. Dá sa povedať že Fw 190 bolo najlepšie masovo rozšírené nemecké [...]

Osudová žena

12.07.2024

Nemohol uveriť tomu, že sa mu ju podarilo získať. On bol len bezvýznamný básnik, ona vynikajúca hudobníčka. Keď sa pozeral do svojej minulosti, tak pred tým ako ju spoznal, ako keby ani nežil. A po tom čo vstúpila do jeho života, ako keby jeho bytie ožiarili slnečné lúče. Jeho dni sa premenili na bláznivý film, plný bizarných momentov. Jej úžasná osobnosť, jej [...]

Dúhový Pride 2024 v Bratislave, LGBT pochod

FOTO: Začal sa dúhový Pride. Aj LGBTI+ kultúra je slovenská kultúra, odkazujú

20.07.2024 12:46, aktualizované: 13:05

LGBTI+ ľudia na Slovensku odjakživa žili, tvorili a zachytávali svoje životné príbehy v najrôznejších umeleckých podobách.

hádka, deti, konflikt

SALVE, kúzelná pomôcka pri výchove detí a zvládaní konfliktov. Čo to je?

20.07.2024 12:43

Päť písmen ukrýva postup, ako reagovať, keď deti neposlúchajú, hádajú sa alebo robia iné veci, ktoré sa nám nepáčia.

Vojna policajtov, Rytmus

Nie sme sponzorom koncertu rapera Rytmusa, bráni sa Tipos. Keketi reagoval

20.07.2024 12:27

Keketi potvrdil, že jarmok Tipos podporil na základe žiadosti od mesta Bardejov.

Mount Everest, Himaláje, turista, Nepál, Khumbu, horolezec, sneh, hory,

V Himalájach našli telo českého horolezca Sedláčka, zahynul pravdepodobne vyčerpaním

20.07.2024 12:13

Vtedy 50-ročný Sedláček bol členom výpravy, ktorú viedol Leopold Sulovský, prvý český horolezec na vrchole Mount Everestu.

Juraj Paškuliak

Som dieťa ktoré zvolalo že cisár je nahý.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 228
Celková čítanosť: 375296x
Priemerná čítanosť článkov: 1646x

Autor blogu