Založ si blog

S voličmi Smeru je ťažké debatovať o politike

Lebo čítajú sračkomety ako Extra plus a Zem a vek. Pokiaľ sú počítačovo gramotní, tak čítajú sračkomety na internete. Tieto sračkomety robia tri veci.

Prvá je že šíria ruskú propagandu. Takže o dianí na Ukrajine píšu tak že Rusko je dobré a Ukrajina zlá, banderovská. Preto baviť sa s nimi na tému vojna na Ukrajine nemá zmysel, lebo sú ovplyvnení tým čo čítajú.

Druhá vec čo robia, je spôsob akým píšu o Smere. Oni nenapíšu pravdu, že vláda Smeru bola vládou mafie a korupcie. Okrem toho, čitatelia týchto sračkometov majú zlú pamäť, lebo keď čítajú o tom ako chce Fico zastaviť dodávky zbraní na Ukrajinu (a tým podporiť ruského agresora), tak nadšene tlieskajú a vôbec si nepamätajú že keď Smer vládol, tak smeráci predali veľké množstvo zbraní do Saudskej Arábie, ktorá ich poslala do Sýrie.

Tretia vec čo robia na týchto sračkometoch sa nazýva fearmongering, alebo po našom vyvolávanie strachu. Oni o Progresívnom Slovensku píšu tak aby sa ich starí ľudia báli. Smerovoliči potom progresívcov pokladajú za čertov z pekiel a očakávajú že vláda Progresívneho Slovenska bude pre nás katastrofa.

Ľudia napadnutí medveďmi si za to môžu sami! Mali sedieť doma

16.04.2024

Viete čo je victim blaming? Je to obviňovanie obete. Tí ktorí obviňujú obete hovoria, že obeť si za svoju ujmu môže sama. Napríklad znásilnenej žene povedia že provokovala. Victim blaming je častý aj keď ide o útoky medveďov na ľudí. Vraj napadnutí ľudia si za to môžu sami, nemali chodiť mimo turistických chodníkov, nemali zbierať huby, bylinky, prípadne nemali [...]

Medveď dorantal ďalšieho človeka

15.04.2024

Pred niekoľkými týždňami som predpovedal, že budeme mať horúcu sezónu, plnú útokov medveďov na ľudí. Moja predpoveď sa plní, každú chvíľu sa v médiách objaví nejaký prípad v ktorom figuruje agresívny medveď. Včera medveď napadol turistov na Poľane, obaja sú zranení, jeden ťažko. Bohužiaľ, medvede sú u nás, podobne ako zlí ľudia, chránený druh. (Poznám [...]

Absurdné argumenty ochrancov medveďov

04.04.2024

Zamýšľali ste sa niekedy nad tým prečo chcú ochrancovia medveďov nedotknuteľnosť pre tieto zvieratá? Ja som na to prišiel prečo. Oni sú týmito zvieratami jednoducho iracionálne fascinovaní a preto majú byť podľa nich nedotknuteľné. Samozrejme, je to rovnaká hlúposť ako keby bol niekto fascinovaný myšami alebo plošticami a chcel by aby sa nekontrolovane množili v [...]

Kukláči / Polícia /

Kukláči so samopalmi zasahovali v Kaplnej. Pri akcii Zvar zadržali dve osoby

16.04.2024 11:22

V jednom z objektov v obci dochádzalo k nelegálnemu odčerpávaniu motorovej nafty z produktovodu vedúceho zo Slovenska do Česka. Polícia zverejnila autentické zábery zo zásahu.

Dánsko Požiar Kodaň Burza Budova Historická

Historickú budovu burzy v centre Kodane zachvátil požiar, jej veža sa zrútila

16.04.2024 11:07

Na videu miestnych médií bolo vidieť, ako ľudia vynášajú z budovy veľké obrazy, aby ich zachránili pred ohňom. Z budovy šľahali vysoké plamene a k oblohe stúpal hustý dym.

Finančná správa / FS / Kriminalisti /

Akcia Lotus: Finančná správa zaistila deväť áut, dom, chatu i štyri milióny eur

16.04.2024 10:41

Akcia bola zameraná na rizikových a nepoctivých daňovníkov, ktorí obchodovali s dovezenými motorovými vozidlami, tzv. autíčkarov.

Poprad / Tulipány /

Poprad zdobia tisícky tulipánov z Holandska, vykvitli o niekoľko týždňov skôr

16.04.2024 10:33

Len na hlavnom kruhovom objazde v centre vlani v septembri vysadili viac ako 21-tisíc cibuliek. Ďalšie tisícky pribudli na ostatných priestranstvách.

Juraj Paškuliak

Som dieťa ktoré zvolalo že cisár je nahý.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 204
Celková čítanosť: 324492x
Priemerná čítanosť článkov: 1591x

Autor blogu