Založ si blog

Komerčný bloger na blogu Pravdy propaguje nebezpečný výrobok

Publikuje tu komerčný bloger Hudák. Písanie mu veľmi nejde, často robí pravopisné chyby. Napríklad napísal sériu článkov, ktoré mali v nadpise slovo tip, on toto slovo asi desaťkrát po sebe napísal s hrúbkou. Správne ho začal písať až potom ako ho na chybu upozornil diskutér.

Kým propaguje farby do tlačiarní, hračky a gýčové dekorácie, tak je to v poriadku, je to len neškodné komerčné blogovanie. Horšie je keď robí reklamu zázračným čínskym náplastiam, ktoré vraj pomáhajú pri všetkých možných zdravotných ťažkostiach. Je to obyčajné šarlatánstvo, určené pre zúfalých ľudí.

Vrchol bol keď dnes uverejnil článok v ktorom propaguje akýsi filter na vodu. Je tam aj fotka Číňana, ako s týmto filtrom nasáva vodu z nejakej mláky na zemi. Myslím že toto je už za hranou, je to robenie reklamy nebezpečnému šmejdu s ktorým si ľudia môžu ublížiť, keď budú skúšať piť špinavú vodu.

FPU mi neschválil dotáciu. V Ikare mi povedali že neviem písať. Výsledky Poviedky 2024 ma sklamali

22.07.2024

Pred pár rokmi sa mi podarilo nájsť vydavateľa, ktorého zaujali moje poviedky. Napísal mi že skúsi požiadať o dotáciu na vydanie knihy. Bohužiaľ, v FPU neschválili dotáciu, a tak vydanie knihy uviazlo na mŕtvom bode. Skúsil som šťastie ešte v niekoľkých ďalších vydavateľstvách. Jedným z nich bolo Ikar. Z Ikaru mi prišla odpoveď že neviem písať. (Oni to [...]

Rusko má najvyššie percento rodín tvorených pármi rovnakého pohlavia

16.07.2024

Pri počúvaní jednej ruskej youtuberky, som sa dozvedel zaujímavú vec – Rusko má najvyššie percento rodín tvorených pármi rovnakého pohlavia – mamou a starou mamou.

Moje plastikové dobrodružstvá – Focke wulf Fw 190 A-8/R2 v 1/72 od Eduardu

15.07.2024

Focke Wulf Fw 190 a Messerschmidt Bf 109 boli najrozšírenejšie nemecké stíhacie lietadlá Druhej svetovej vojny. Bf 109 mal podobne ako Spitfire tú chybu že mal kolesá hlavného podvozku blízko seba, čo robilo lietadlo nebezpečným pri štarte a pristátí. Kvôli tejto chybe sa na Bf 109 mnoho pilotov zabilo. Dá sa povedať že Fw 190 bolo najlepšie masovo rozšírené nemecké [...]

stíhačka F-16

Prvé dve stíhačky F-16 pristáli na letisku v Kuchyni

22.07.2024 20:15, aktualizované: 22:46

Slovenské stíhačky leteli z USA 9 a pol hodiny bez prestávky.

SR Kuchyňa MO systém záchytný test BAK-12  odovzdanie BAX

Nová éra nadzvukového letectva: Na Záhorie prileteli prvé dve stíhačky F-16 (otázky a odpovede)

22.07.2024 18:00

Slovensko podpísalo s USA kontrakt celkovo na štrnásť kusov F-16, zatiaľ prišli dve.

Izrael / Palestína / Západný breh Jordánu /

CNN zdokumentovala brutálny útok izraelských osadníkov na Západnom brehu Jordánu

22.07.2024 17:46

K útoku došlo niekoľko dní po tom, čo Medzinárodný súdny dvor rozhodol, že 57 rokov trvajúca okupácia palestínskych území Izraelom je nezákonná.

Yvette Cooperová, labouristi, Británia

Nová britská ministerka ruší program konzervatívcov o deportáciách migrantov

22.07.2024 17:24

Plány konzervatívcov počítali s tým, že Rwanda bude za milióny libier prijímať migrantov z rôznych krajín zadržaných po nelegálnom príchode do Británie.

Juraj Paškuliak

Som dieťa ktoré zvolalo že cisár je nahý.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 229
Celková čítanosť: 377574x
Priemerná čítanosť článkov: 1649x

Autor blogu