Založ si blog

Príručka účastníka referenda

Pozor, neprehliadnite tento článok. V nasledujúcich riadkoch si prečítate, čo by ste mali robiť počas referendového dňa, ak ste správni Slováci.

V prvom rade treba napísať, referendum, to je nástroj demokracie. My sa nedáme, my im ukážeme!

Keď sa dočkáte toho významného dňa, tak najlepšiu prvú vec ktorú môžete urobiť po tom ako sa ráno zobudíte je, že si dáte poldeci. To vám pomôže prísť na tie správne myšlienky.

Keď toto budete mať úspešne za sebou, môžete pokračovať tým že sa začnete rozprávať s niektorým zo svojich rodinných príslušníkov. Najlepšie urobíte ak začnete hovoriť, aký je Matovič a Heger zlý, aká hnusná je Čaputová. Dobre spravíte, ak budete hundrať a nadávať na zlý prehnitý Západ, ako nám tí hnusní západniari chcú zle a ako všetko zlé prichádza zo západu.

Potom si môžete dať ďalšie poldeci. Zapamätajte si, vždy sa nájde dôvod prečo piť. Pijete preto lebo Židia ovládajú svet, lebo žena sa vám kurví, alebo preto lebo váš syn je homosexuál. Proste vždy je dôvod prečo piť.

Potom opustíte svoj dom alebo byt, vyberiete sa na miesto na ktorom sa koná referendum a zahlasujete za zakotvenie možnosti vyvolania predčasných volieb do ústavy.

To najlepšie čo môžete urobiť potom, je vybrať sa do krčmy. Tam nájdete rovnako naladených ľudí. S nimi môžete piť a debatovať, najlepšie o politike, o konšpiračných teóriách, spomínať na zlatý socializmus a podobne. Vyjadríte svoje zhnusenie z našej prezidentky, vyjadríte ako milujete Fica, Kotlebu a Putina, ako Rusi hrdinsky bojujú proti banderovcom na Ukrajine, a ako by ste boli radi, keby prikvitli ožratí ruskí mužici aj k nám, ako v šesťdesiatom ôsmom.

V krčme čas ubieha ako voda a ani neviete ako, je večer a vy ste opitý. Takto to je správne, tak to má byť. Ale nezabúdajte čurať, lebo by sa vám mohlo teraz stať že sa pomočíte. A predsa len, keď sa vám niečo také stane na verejnosti, tak je to dosť trápne. Takže sa tomu snažte vyhnúť.

Pokiaľ vám cestou z krčmy príde zle, vygrcajte sa do trávy. Po príchode domov vyfackajte ženu ak bude papuľovať, potom pustite televízor tak, aby rušil všetkých susedov a tvrdo zaspite.

Na záver, ako bonus pridávam zopár rád, čo robiť nasledujúci deň: Takže, správajte sa veľmi dôstojne, tvárte sa ako keby sa včera nič nebolo stalo. Keby vám vaši rodinní príslušníci vyhadzovali na oči že ste boli opití, urazte sa. Hundrite akí sú Slováci hlúpi že neprišli v dostatočnom počte na referendum. Dajte si poldeci…

Zvieracia farma – Orwellova majstrovská kritika komunizmu

05.06.2024

Pred nejakým časom som si dal záväzok, že sa budem zdokonaľovať v anglickom jazyku. Začal som počúvať na Youtube rôzne videá, v ktorých znie angličtina a vrátil som sa k čítaniu anglicky písanej beletrie. Posledná kniha, ktorú som prečítal, je Zvieracia farma od George Orwella. Na úvod by som chcel poznamenať, že som bol príjemne prekvapený tým ako dobre a ľahko sa [...]

Keď ho zvádzala žena, sekerkou si odťal prst

28.05.2024

Mám rád klasickú literatúru. Aj ruskú, lebo ruskí spisovatelia patria medzi najlepších. Keď som mal osemnásť rokov, začal som čítať Tolstého. Najprv som prečítal Vojnu a mier, a potom Vzkriesenie, a tieto knihy sa mi veľmi páčili. Tolstoj bol nielen spisovateľ, ale aj filozof, známy pacifistickými názormi. Keby žil v súčasnosti a videl by ako Rusko napadlo Ukrajinu, [...]

Ako som sa vyliečil z rusofílie

23.05.2024

Ako dieťa som nemal rád Rusko, lebo som zažil minulý režim. Narodil som sa v roku 1981, v podstate prvé štyri roky na základnej škole som prežil za minulého režimu a pamätal som si hlúpu komunistickú ideológiu a propagandu. (Ďakujem bohu za to že v roku 1989 došlo k zmene režimu, lebo keby tu zostal ten ktorý tu bol medzi rokmi 1948 až 1989, tak viem že by som ho [...]

parlament, nrsr, NR SR,

Voľby by v júni vyhral Smer tesne pred Progresívnym Slovenskom

21.06.2024 17:29

Do parlamentu by sa dostalo sedem politických subjektov.

Pellegrini

Druhý regionálny výjazd Pellegriniho smeroval do Košíc

21.06.2024 16:51

Prezident zdôraznil, že jeho cieľom naďalej ostáva byť bližšie k ľuďom a nastoľovať problémy, ktoré treba riešiť.

Voľby 24, Michal Šimečka, Ivan Korčok, štáb

PS kritizuje vládny návrh, hovorí o obmedzení práva na informácie

21.06.2024 16:37

Vládna koalícia by podľa PS toto mohla ľahko zneužívať, aby bránila občanom kontrolovať, ako verejní činitelia nakladajú s mocou.

voľby, voľba poštou zahraničie, obálky, lístky

Česi žijúci v zahraničí budú môcť vo voľbách hlasovať aj poštou

21.06.2024 16:20

Poslanecká snemovňa Parlamentu ČR v treťom čítaní schválila novelu zákona o korešpondenčnej voľbe.

Juraj Paškuliak

Som dieťa ktoré zvolalo že cisár je nahý.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 222
Celková čítanosť: 362426x
Priemerná čítanosť článkov: 1633x

Autor blogu