Založ si blog

Príručka účastníka referenda

Pozor, neprehliadnite tento článok. V nasledujúcich riadkoch si prečítate, čo by ste mali robiť počas referendového dňa, ak ste správni Slováci.

V prvom rade treba napísať, referendum, to je nástroj demokracie. My sa nedáme, my im ukážeme!

Keď sa dočkáte toho významného dňa, tak najlepšiu prvú vec ktorú môžete urobiť po tom ako sa ráno zobudíte je, že si dáte poldeci. To vám pomôže prísť na tie správne myšlienky.

Keď toto budete mať úspešne za sebou, môžete pokračovať tým že sa začnete rozprávať s niektorým zo svojich rodinných príslušníkov. Najlepšie urobíte ak začnete hovoriť, aký je Matovič a Heger zlý, aká hnusná je Čaputová. Dobre spravíte, ak budete hundrať a nadávať na zlý prehnitý Západ, ako nám tí hnusní západniari chcú zle a ako všetko zlé prichádza zo západu.

Potom si môžete dať ďalšie poldeci. Zapamätajte si, vždy sa nájde dôvod prečo piť. Pijete preto lebo Židia ovládajú svet, lebo žena sa vám kurví, alebo preto lebo váš syn je homosexuál. Proste vždy je dôvod prečo piť.

Potom opustíte svoj dom alebo byt, vyberiete sa na miesto na ktorom sa koná referendum a zahlasujete za zakotvenie možnosti vyvolania predčasných volieb do ústavy.

To najlepšie čo môžete urobiť potom, je vybrať sa do krčmy. Tam nájdete rovnako naladených ľudí. S nimi môžete piť a debatovať, najlepšie o politike, o konšpiračných teóriách, spomínať na zlatý socializmus a podobne. Vyjadríte svoje zhnusenie z našej prezidentky, vyjadríte ako milujete Fica, Kotlebu a Putina, ako Rusi hrdinsky bojujú proti banderovcom na Ukrajine, a ako by ste boli radi, keby prikvitli ožratí ruskí mužici aj k nám, ako v šesťdesiatom ôsmom.

V krčme čas ubieha ako voda a ani neviete ako, je večer a vy ste opitý. Takto to je správne, tak to má byť. Ale nezabúdajte čurať, lebo by sa vám mohlo teraz stať že sa pomočíte. A predsa len, keď sa vám niečo také stane na verejnosti, tak je to dosť trápne. Takže sa tomu snažte vyhnúť.

Pokiaľ vám cestou z krčmy príde zle, vygrcajte sa do trávy. Po príchode domov vyfackajte ženu ak bude papuľovať, potom pustite televízor tak, aby rušil všetkých susedov a tvrdo zaspite.

Na záver, ako bonus pridávam zopár rád, čo robiť nasledujúci deň: Takže, správajte sa veľmi dôstojne, tvárte sa ako keby sa včera nič nebolo stalo. Keby vám vaši rodinní príslušníci vyhadzovali na oči že ste boli opití, urazte sa. Hundrite akí sú Slováci hlúpi že neprišli v dostatočnom počte na referendum. Dajte si poldeci…

Propagovanie tejto ideológie by malo byť trestné

12.01.2023

Je tu jeden konšpirátor, ktorý v diskusiách dlhé roky sebavedome predvádzal svoju blbosť. Jedného dňa sa odmlčal a ja som si myslel že zomrel. Teraz sa však znovu objavil a pokračuje v písaní somarín. Tento človek nenávidí Židov, Ukrajincov, nenávidí Čaputovú, nenávidí Vatikán. Verí ideológii že ľudia sa delia na normálnych ľudí a na humanoidov ktorí nemajú [...]

Uznávaná psychiatrička: Putin je ťažký psychopat

08.01.2023

Poznám sa so ženou, ktorá je psychiatrička. Je považovaná za najlepšiu odborníčku v regióne v ktorom pôsobí. Rozprával som sa s ňou o vojne na Ukrajine. Zhodli sme sa v názoroch, obidvaja sme odsúdili ruskú agresiu. Keď som sa jej spýtal čo si myslí o Putinovi, povedala že je to psychopat a ťažký, normálny človek by nedokázal rozpútať také krviprelievanie ako je na [...]

Kritizovať najväčšieho ruského papaláša nie je trestný čin

07.01.2023

Do diskusie pod mojim predchádzajúcim článkom, nejaký nacista skopíroval riadky trestného zákona o podnecovaní k národnostnej, rasovej a etnickej neznášanlivosti. Chcel by som mu odkázať že sa snažil márne. Nazvať Putina, najväčšieho ruského papaláša, ktorý sa viac ako dve desaťročia, zubami nechtami drží pri moci, a ktorý začal vojnu proti Ukrajine, degenerovaným [...]

heger mikulec hasiči

Slovensko vyslalo do Turecka 15 hasičov a záchranárov vyškolených na vyhľadávanie osôb v troskách

07.02.2023 07:20

V dôsledku silného zemetrasenia v Turecku a Sýrii zahynuli tisícky ľudí, ďalšie stovky uviazli v ruinách.

Kyjev, sneh

Derusifikácia pokračuje. Ukrajina vyradila z knižníc milióny ruských či sovietskych kníh

07.02.2023 06:30

Do novembra minulého roka bolo z ukrajinských knižníc vyradených približne 19 miliónov výtlačkov kníh, ktoré vyšli v časoch ZSSR alebo boli v ruštine.

Rusko, Ukrajina, vojna, Srbsko, Vladimir Putin

ONLINE: Kyjev sa nechce vzdať Bachmutu, Rusi ho už čiastočne majú v rukách

07.02.2023 06:15, aktualizované: 07:46

V oblasti Bachmutu naďalej prebiehajú tvrdé boje. Ruskí vojaci ho čiastočne obsadili, ale Ukrajinci sa ho nemienia vzdať.

protest SAV bratislava veda

Politici o našej vede hovoria hlúposti. Je ustráchaná a chudobná, ale aj svetová, tvrdí jadrový fyzik Masarik

07.02.2023 06:05

Zahraniční experti hodnotili vedu na Slovensku. Výsledok pozitívne prekvapil aj samotných slovenských vedcov.

Juraj Paškuliak

Som dieťa ktoré zvolalo že cisár je nahý.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 55
Celková čítanosť: 62155x
Priemerná čítanosť článkov: 1130x

Autor blogu