Založ si blog

Sú, arogantní, hejtujú, a aj tak sú obľúbení

Internetové diskusie sa stali súčasťou nášho sveta. Stretnúť na nich možno rôznych ľudí.

Ja som kedysi dávno písal do diskusií na SME. Diskusné príspevky tam mali takzvanú karmu, teda číslo ktoré ukazovalo ich „kvalitu“. Dal som to do úvodzoviek, pretože v skutočnosti to neukazovalo kvalitu diskusných príspevkov, ale len to koľko ľudí s vami súhlasí alebo nesúhlasí.

Ja som nikdy nedokázal písať tak, aby bola vysoká karma. Vždy som mal na začiatku vysokú karmu, a potom nezadržateľne klesala.

Teraz to tam funguje tak, že diskusným príspevkom je možné kliknúť palec hore alebo palec dole.

Čo ma prekvapuje, že na diskusiách sú ľudia z ktorých písomného prejavu je vidieť že sú to zlí a arogantní ľudia, ktorí píšu hejterské príspevky a všetci im klikajú palce hore a nik im nedá palec dole.

Keby som ja písal také hejterské príspevky ako píšu oni, tak by som mal pri každom hneď desať palcov dole.

Keď tie hejterské príspevky píšu oni, tak majú desať palcov hore a žiaden dole. Ja nikdy nepochopím ako to tí ľudia dokážu.

Čína je najväčší svetový producent šmejdov, ktoré zapĺňajú skládky odpadu

28.03.2023

Otec mi povedal že jedna jeho známa mu dala opraviť tenisky na ktorých sa jej odlepila podrážka. Jeho pokus o jej prilepenie bol neúspešný, lebo tie topánky boli vyrobené tak zle, že sa nedali opraviť. Pohoršoval sa nad tým aké nekvalitné topánky vyrábajú v dnešnej dobe. Ja som mu povedal že keď si kúpila čínske topánky za desať euro, tak nech sa nečuduje že sa jej [...]

Padajúce hviezdy

20.03.2023

Po koberci sa váľa smetie Na nábytku sedí prach Na stole stojí pohár s ohorkami Balkón je plný prázdnych fliaš Vonku samé blato a snehová čľapkanica A my sme zase pohádaní Vravíš že sa so mnou nebavíš Ale zrazu spory idú bokom A my sa tvárime akoby sa nič nebolo stalo Lebo sa ideme fotiť na Instagram Musíme ukázať ľuďom Aký závideniahodný je náš život A tak [...]

Príručka účastníka referenda

14.01.2023

Pozor, neprehliadnite tento článok. V nasledujúcich riadkoch si prečítate, čo by ste mali robiť počas referendového dňa, ak ste správni Slováci. V prvom rade treba napísať, referendum, to je nástroj demokracie. My sa nedáme, my im ukážeme! Keď sa dočkáte toho významného dňa, tak najlepšiu prvú vec ktorú môžete urobiť po tom ako sa ráno zobudíte je, že si dáte [...]

Zhromaždenie a pochod na podporu LGBTI+ komunity

Poslanci kritizovali uznesenie europarlamentu v súvislosti s LGBTI+ osobami

28.03.2023 18:20

Slovensko nesúhlasí s hodnotením situácie v uznesení Európskeho parlamentu v súvislosti s postavením LGBTI+ osôb u nás po vražde na Zámockej.

ČR vysoké školy protest česko

Vysokoškolskí učitelia v Česku demonštrujú za vyššie mzdy

28.03.2023 17:32

Protestujúci v hlavnom meste zamierili na Pražský hrad.

star wars, obi-wan kenobi, darth vader,

Nech ťa sprevádza Sila, prihovára sa Ukrajincom Luke Skywalker

28.03.2023 17:25

Americký herec Mark Hamill prepožičal svoj hlas pre mobilnú aplikáciu oznamujúcu na Ukrajine začiatok a koniec leteckých poplachov.

SR HaZZ požiare ochrana novela zákon TK BAX

U hasičov sa rozhorel spor pre peniaze. Dotácie pre dobrovoľné zbory sa neznížia, deklaruje prezident HaZZ

28.03.2023 17:18

Nedôjde ani k zníženiu počtu dobrovoľných hasičských jednotiek.

Juraj Paškuliak

Som dieťa ktoré zvolalo že cisár je nahý.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 57
Celková čítanosť: 67104x
Priemerná čítanosť článkov: 1177x

Autor blogu