Založ si blog

Poriadny chlap

Keď som sa s ním mal po prvý krát stretnúť, varovali ma, že je veľmi veľký. Keď som ho uvidel, bol som šokovaný z toho aký je obrovský. Meral asi dva metre, mal veľkú hlavu a hrubý krk, široké ramená, mohutný hrudník, mocné ruky a nohy. Telo mal obalené vrstvou tuku, ktorý sa na ňom triasol, keď sa hýbal.

Časom som ho spoznal lepšie. Bol veľmi uvravený, často komentoval vzhľad ostatných ľudí.

Na mužoch sa mu nepáčilo že sú príliš chudí, na ženách že sú príliš tučné. Stále mi rozprával o tom ako chodí na kúpalisko a akých ľudí tam videl. Napríklad povedal: Minule som tam videl chlapa ktorý bol vysoký, chudý, plecia mal úzke, ruky tenké. Čosi to za chlapa, kam si podel hrudník! Nechápem tých čo takto vyzerajú, však ich nemôže chcieť žiadna poriadna žena!

Alebo rozprával o ženách, že sú stále tučnejšie a tučnejšie, majú veľké bruchá a zadky, ovisnuté prsia. Vždy vravel že pekná žena musí byť štíhla ako modelka. Zakaždým keď prišiel z kúpaliska, tak bohato opisoval aké rozkysnuté ženy tam videl.

Na mužov vo svojom okolí hučal že majú pribrať. Na ženy hučal že majú schudnúť.

K svojim frajerkám sa správal ako chrapúň, preto s ním žiadna dlho nevydržala. Keď sa s nejakou rozišiel, ihneď si našiel druhú. Ani neviem spočítať koľko ich mal. Všetky vyzerali rovnako. Boli malé a veľmi chudé.

Bol taký tučný že sa ledva hýbal a stále fučal od námahy. S tým ako vyzerá bol však spokojný. Bol presvedčený že takto má vyzerať poriadny chlap.

Keď mal štyridsaťpäť rokov tak ho porazilo. Bol taký veľký že keď ho položili do truhly, tak sa s praskotom rozpadla. Museli pre neho vyrobiť špeciálnu, extra veľkosť.

Zvieracia farma – Orwellova majstrovská kritika komunizmu

05.06.2024

Pred nejakým časom som si dal záväzok, že sa budem zdokonaľovať v anglickom jazyku. Začal som počúvať na Youtube rôzne videá, v ktorých znie angličtina a vrátil som sa k čítaniu anglicky písanej beletrie. Posledná kniha, ktorú som prečítal, je Zvieracia farma od George Orwella. Na úvod by som chcel poznamenať, že som bol príjemne prekvapený tým ako dobre a ľahko sa [...]

Keď ho zvádzala žena, sekerkou si odťal prst

28.05.2024

Mám rád klasickú literatúru. Aj ruskú, lebo ruskí spisovatelia patria medzi najlepších. Keď som mal osemnásť rokov, začal som čítať Tolstého. Najprv som prečítal Vojnu a mier, a potom Vzkriesenie, a tieto knihy sa mi veľmi páčili. Tolstoj bol nielen spisovateľ, ale aj filozof, známy pacifistickými názormi. Keby žil v súčasnosti a videl by ako Rusko napadlo Ukrajinu, [...]

Ako som sa vyliečil z rusofílie

23.05.2024

Ako dieťa som nemal rád Rusko, lebo som zažil minulý režim. Narodil som sa v roku 1981, v podstate prvé štyri roky na základnej škole som prežil za minulého režimu a pamätal som si hlúpu komunistickú ideológiu a propagandu. (Ďakujem bohu za to že v roku 1989 došlo k zmene režimu, lebo keby tu zostal ten ktorý tu bol medzi rokmi 1948 až 1989, tak viem že by som ho [...]

Viktor Orbán

Nemecko už podľa Orbána 'nevonia a nevyzerá rovnako', zmenilo sa na multikultúrny svet

21.06.2024 18:21

Maďarský premiér Orbán počas návštevy Berlína povedal, že Nemecko sa v dôsledku migrácie zmenilo na "pestrofarebný, multikultúrny svet".

parlament, nrsr, NR SR,

Voľby by v júni vyhral Smer tesne pred Progresívnym Slovenskom

21.06.2024 17:29

Do parlamentu by sa dostalo sedem politických subjektov.

Pellegrini

Druhý regionálny výjazd Pellegriniho smeroval do Košíc

21.06.2024 16:51

Prezident zdôraznil, že jeho cieľom naďalej ostáva byť bližšie k ľuďom a nastoľovať problémy, ktoré treba riešiť.

Voľby 24, Michal Šimečka, Ivan Korčok, štáb

PS kritizuje vládny návrh, hovorí o obmedzení práva na informácie

21.06.2024 16:37

Vládna koalícia by podľa PS toto mohla ľahko zneužívať, aby bránila občanom kontrolovať, ako verejní činitelia nakladajú s mocou.

Juraj Paškuliak

Som dieťa ktoré zvolalo že cisár je nahý.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 222
Celková čítanosť: 362431x
Priemerná čítanosť článkov: 1633x

Autor blogu